Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepla a teplé vody zásobuje ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. v současnosti 9 366 domácností v České Lípě. Mimo domácnosti dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a do ostatní občanské vybavenosti.

Více informací

Výrobu a techniku v českolipské teplárně povede nově Jan Sulík

Technický úsek ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ a.s. má nové vedení. Ing. Jan Sulík přichází do společnosti místo Ivana Urbana, který se loučí s pracovní kariérou. Jan Sulík bude mít od 17. ledna 2015 z pozice místopředsedy představenstva na starosti výrobu a techniku pro celou Českou Lípu.

Jan Sulík přichází ze společnosti United Energy Invest, a.s., kde připravoval investiční projekty a generální opravy energetických zařízení. Zároveň zajišťoval legislativní procesy spojené s vydáním potřebných povolení a podílel se také na podkladech potřebných pro výstavbu zařízení na energetické využití odpadů. Celou profesní kariéru se věnoval energetice. Od vysokoškolského studia oboru technika pracovního prostředí přes Žateckou teplárenskou, odkud odcházel z postu náměstka ředitele pro výrobu a rozvod tepla. Posledních šest let pracoval ve společnostech spojených se skupinou United Energy.

Ivan Urban v ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ působil téměř dvacet let a významně se podílel na vybudování jednoho z nejmodernějších systémů centrálního zásobování v České republice. „Odchází významná osobnost teplárenství v České Lípě. Rád bych i za své spolupracovníky panu Urbanovi poděkoval za dobře odvedenou práci pro naši skupinu,“ uvedl Jiří Koptík, předseda představenstva MVV Energie CZ a.s.

Valná hromada ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ zvolila nové členy statutárních orgánů. V dozorčí radě budou nově zasedat předseda představenstva MVV Energie CZ a.s. Ing. Jiří Koptík a zástupce města MUDr. Karel Tejnora. Ve funkci místopředsedy dozorčí rady pokračuje i v dalším období Ing. Libor Žížala, člen představenstva MVV Energie CZ a.s.

Sbor poradců bude pokračovat ve složení Ing. Jiří Kladníček a Oldřich Panc, které v novém funkčním období doplní Jana Rychtaříková.

TZ ČLT změny ve vedení společnosti

web_levnejsi_teplo_banner

2019-08-MVV-news-banner

Klíčové kontakty

Poruchy
tel.: 602 457 788 ; 487 834 066

Spojovatelka
tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap

Kontaktujte nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a. s. 

Liberecká 132
470 01, Česká Lípa

telefon: 487 805 901
e-mail: zc.vv1571579997m@tlc1571579997

Odstávky

Všichni zákazníci dostávají tepelnou energii tak, jak jsou zvyklí. Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.