Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. je držitelem licencí na výrobu tepelné energie a rozvod tepelné energie. Dodávkami tepelné energie a přípravou teplé vody zásobuje v současnosti více než 9 000 domácností v České Lípě a v Dubé. Mimo domácností dodává tepelnou energii také školám, úřadům, obchodním centrům a dalším zákazníkům z terciární sféry. Od roku 2019 mohou odběratelé ČLT zapojení do věrnostního programu čerpat zvýhodněnou cenu tepla díky dlouhodobým smlouvám.

Více informací

Za péči o zákazníky získala ČLT Křišťálový komín

 

logo_DTEČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ získala prestižní ocenění Projekt roku v kategorii „Zlepšování služeb a péče o zákazníky“, kterou po loňské úspěšné premiéře znovu vyhlásilo Teplárenské sdružení ČR. Projekt dlouhodobého partnerství se zákazníky ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ se tak zařadil mezi pět nejlepších teplárenských projektů roku 2018. Vedení společnosti převzalo Křišťálový komín z rukou výkonného předsedy TSČR Tomáše Drápely na slavnostním večeru Dnů teplárenství a energetiky 24. dubna 2019 v Hradci Králové.

Unikátní projekt pro odběratele tepla realizovala ČLT v září 2018. Do věrnostního programu se již zapojilo 84 % zákazníků. Za teplo tak ušetří nejen domácnosti, ale také školy, školky, zdravotnická zařízení, veřejné budovy i podnikatelské subjekty.

Dlouhodobé partnerství vytvořilo příhodné podmínky pro ekonomicko-technický rozvoj tepelných zdrojů a soustavy zásobování teplem v České Lípě. Okresní stavební bytové družstvo Česká Lípa, největší odběratel tepla od ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ, se pak na podzim 2018 stal dokonce jejím dalším akcionářem. OSBD se tak podílí na rozvoji této ekologické soustavy zásobování tepelnou energií spolu s oběma dalšími akcionáři – MVV Energie CZ, která v teplárně vlastní většinový podíl prostřednictvím společnosti Českolipské teplo, a Městem Česká Lípa.

Za společnost ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ převzali Křišťálový komín předseda představenstva Ing. Radomír Ondra a místopředseda představenstva Ing. Jan Sulík.

Projekty roku najdete na www.tscr.cz

Kristalovy-komin-pro-CLTTSCR-Projekty-roku2018

Odstávka

Vážení zákazníci, dodávky tepelné energie fungují bez přerušení. Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny. Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu. Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 487 834 066 nebo 602 457 788.


Klíčové kontakty

Poruchy tel.: 602 457 788 ; 487 834 066 Spojovatelka tel.: 487 805 901

Jak se k nám dostanete?

imgMap

Kontaktujte nás

ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a. s. 

Liberecká 132
470 01, Česká Lípa

telefon: 487 805 901
e-mail: zc.vv1634547696m@tlc1634547696

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.